Mercedes-Benz TruckTraining
Świat pojazdów ciężarowych

Mercedes-Benz TruckTraining

Przekazujemy ugruntowaną wiedzę kierowcom i warsztatom oraz pracownikom działów serwisowych i sprzedaży naszych dealerów.

Mercedes-Benz TruckTraining: Mercedes wśród szkoleń kierowców.

Kto chce odnosić sukcesy w biznesie transportowym, potrzebuje właściwej techniki i właściwej wiedzy. Mercedes-Benz jako wiodący producent samochodów ciężarowych i największy organizator szkoleń dla kierowców od ponad 45 lat oferuje obie te rzeczy. Od profesjonalistów dla profesjonalistów.

Bardzo dobra technologia nie wystarczy, by zostać liderem branży transportowej – potrzebni są również bardzo dobrzy kierowcy. Mercedes‑Benz jako jeden z wiodących producentów samochodów ciężarowych od ponad 45 lat zapewnia kierowcom niezbędną wiedzę specjalistyczną, aby mogli w pełni wykorzystać swój potencjał i możliwości technologiczne. Działalność ta przynosi widoczne rezultaty. W ramach naszej współpracy obejmującej wszystkie zadania transportowe oferujemy Państwu program szkoleniowy Mercedes‑Benz TruckTraining, który poprawi ekonomiczność i bezpieczeństwo jazdy Państwa kierowców. Celem szkoleń dla kierowców* jest zwiększenie poziomu efektywności paliwowej i bezpieczeństwa drogowego oraz wsparcie zrównoważonego rozwoju już od chwili rozpoczęcia jazdy, przy jednoczesnym znacznym skróceniu okresów przestoju i redukcji kosztów eksploatacji.

Oferujemy niezbędną wiedzę, dzięki której Państwa przedsiębiorstwo będzie mogło dalej umacniać swoją przewagę.

 

Mercedes‑Benz TruckTraining wspiera przedsiębiorców z własnym warsztatem. Dzięki praktycznym szkoleniom przyczyniamy się do serwisu i naprawy Państwa pojazdów Mercedes‑Benz zgodnie z zaleceniami producenta.

Kontakt dla przedsiębiorców z własnym warsztatem:

Prosimy o wiadomość:

szkoleniatrucks@daimlertruck.com

 

Tylko wysoko wykwalifikowany personel dealera jest w stanie optymalnie zajmować się Państwa pojazdami. Dużo inwestujemy, aby zapewnić naszym pracownikom najlepsze kwalifikacje. Za pomocą szkoleń w obszarach doradztwa handlowego oraz serwisowania pojazdów przygotowujemy nasz personel do wykonywania różnorodnych zadań.

Jesteście Państwo częścią organizacji handlowej Mercedes‑Benz?

Zapraszamy na RetailPortal. Poprzez nasz portal TruckTraining można rezerwować szkolenia.

RetailPortal
TruckTraining Portal

W górę