TruckParts
Świadczenia serwisowe

TruckParts

Części zamienne w jakości Mercedes-Benz Trucks dla zapewnienia maksimum bezpieczeństwa.

Profesjonalni przewoźnicy wiedzą, że niezawodność to najwyższe dobro. Dlatego konieczne jest regularne serwisowanie pojazdów i wymiana części zużywalnych – zwłaszcza, jeśli Państwa starsza ciężarówka Mercedes-Benz jest już eksploatowana od kilku lat. TruckParts oferuje jakość Mercedes-Benz Trucks na korzystnych warunkach. Te zaprojektowane do starszych modeli ciężarówek Mercedes-Benz części zostały opisane, przetestowane i dopuszczone do użytku zgodnie z rygorystycznymi standardami Mercedes-Benz Trucks.

Dla klientów oznacza to, że: Mogą w 100% polegać na tradycyjnie wysokim poziomie bezpieczeństwa Mercedes-Benz Trucks.

Dopasowane rozwiązania.

  • Dopasowane do potrzeb, wysokiej jakości części zamienne dla starszych typoszeregów Mercedes‑Benz Trucks: Actros, Axor i Atego
  • Sprawdzona jakość Mercedes‑Benz Trucks na atrakcyjnych warunkach
  • Zgodne z rygorystycznymi standardami bezpieczeństwa Mercedes‑Benz Trucks, znacznie surowszymi niż wytyczne ustawowe
  • Optymalny stosunek ceny do osiągów, z gwarancją do 2 lat
Content truckparts 01

Bez względu na to, jak niezawodnie spisywał się Państwa stary Actros, Atego lub Axor jako firmowy środek transportu – po kilku latach eksploatacji zestawienie kosztów i korzyści wypada mniej korzystnie. Zwłaszcza, gdy chodzi o części zamienne.

TruckParts by Mercedes‑Benz oferuje Państwu części potrzebne w tej sytuacji: opisane, przetestowane i dopuszczone do użytku zgodnie ze standardami Mercedes‑Benz Trucks. Dlatego mogą Państwo polegać na zwyczajowej jakości Mercedes‑Benz Trucks – w możliwie najlepszej cenie i z gwarancją na 12 lub nawet 24 miesiące. Jak to możliwe? Dzięki zastosowaniu alternatywnych materiałów i pewnych kompromisów w zakresie komfortu – np. poziomu tolerancji drgań i poziomu hałasu – ale nigdy bezpieczeństwa.

Content truckparts 02

Czy Państwa ciężarówka Mercedes-Benz jest już od kilku lat niezawodna w eksploatacji? Poprzez regularne serwisowanie i wymianę części zużywalnych i powypadkowych w celu podtrzymania wartości pojazdu zabiegają Państwo o to, aby ciężarówka przebyła jeszcze tysiące kilometrów. Pakiety serwisowe TruckParts to oferta specjalistycznej wiedzy i doświadczenia naszych partnerów Mercedes‑Benz Trucks w atrakcyjnych cenach. Odnoszą Państwo korzyści dzięki typowej dla marki jakości, bezpieczeństwu i niezawodności w rozległej sieci warsztatów Mercedes‑Benz Trucks – z gwarancją do 2 lat.

Content truckparts 03
Truckparts icons pl PL

TruckParts – Części zamienne dla starszych typoszeregów Mercedes‑Benz Trucks.

Content truckparts 04
W górę