Fleetboard
Świadczenia serwisowe

Fleetboard

Praktyczne usługi telematyczne do sterowania flotą pojazdów.

Wydajne zarządzanie flotą nie jest łatwym przedsięwzięciem. Presja cenowa, ograniczenia czasowe, konkurencja, rosnące koszty i malejąca liczba wykwalifikowanych pracowników to wyzwania, którym codziennie trzeba stawiać czoła.

Fleetboard umożliwia podniesienie wydajności floty, oszczędność kosztów i redukcję zużycia. Dzięki danym udostępnianym w czasie rzeczywistym możesz zawsze kontrolować swoją flotę oraz skorzystać z inteligentnego połączenia kierowców, floty i zleceń w jedną sieć. Skorzystaj z naszego know-how Fleetboard i rozwijaj potencjał swojej floty dzięki Fleetboard. Fleetboard przyspiesza cyfryzację logistyki w oparciu o technologię chmury dzięki portalowi Fleetboard!

Więcej informacji na temat zalet Fleetboard uzyskają Państwo na stronie internetowej www.fleetboard.pl lub bezpośrednio u dealera Mercedes‑Benz Trucks.

Zestawienie korzyści.

  • Zarządzanie zleceniami Fleetboard2: efektywne procesy logistyczne
  • Gospodarka czasem Fleetboard2 umożliwiająca optymalne planowanie zadań i tras oraz ułatwiająca spełnienie przepisów i zmniejszająca nakłady na dokumentację
  • Fleetboard Driver - aplikacja dla kierowców
  • Dodatkowo: zmniejszenie zużycia paliwa nawet o 15 % poprzez analizę użytkowania pojazdu Fleetboard2, Fleetboard EcoSupport13 i szkolenia Mercedes-Benz EcoTraining2
W górę