Atego
Nasze pojazdy ciężarowe

Atego

Transport dystrybucyjny. 6,5–16 ton.

Użytkownik Atego jest doskonale przygotowany na wyzwania lekkiego transportu dystrybucyjnego. To zasługa wysokiej wydajności i niezawodności tego pojazdu, a także jego wszechstronności, która zapewnia optymalną konfigurację do eksploatacji w praktycznie każdej branży.

Wszechstronność

Wszechstronność

Atego to szczególnie wszechstronny samochód ciężarowy, który dzięki wyposażeniu dobranemu do konkretnego zastosowania znacząco ułatwia pracę w transporcie dystrybucyjnym.

Wydajność

Wydajność

Łączymy to, co powinno iść ze sobą w parze: RoadEfficiency to połączenie najniższych kosztów całkowitych z najwyższym bezpieczeństwem i maksymalnym wykorzystaniem pojazdu. Dla jeszcze większej ekonomiczności transportu.

Niezawodność

Niezawodność

Od wycieraczek po światło hamowania – niezawodność to w Mercedes‑Benz Trucks podstawa. Już w fazie projektowej i konstrukcyjnej obowiązuje bowiem zasada, że każdy element jest ważny.

Dane techniczne

Dane techniczne

Zapewniając dopracowaną ergonomiczność, wysoki komfort jazdy, wyższe osiągi i wyższy moment obrotowy Atego oddaje do dyspozycji dokładnie to, czego potrzebujesz do swoich zadań.

Najciekawsze elementy i inne fakty

Najciekawsze elementy i inne fakty

Za sprawą Oryginalnych Akcesoriów Mercedes-Benz i dalszych ważnych elementów Atego przyczynia się do uprzyjemnienia i ułatwienia pracy w transporcie dystrybucyjnym.

W górę