Charged for Tomorrow.
eMobility

Charged for Tomorrow.

Odkryj przyszłość logistyki transportu.

Świat się zmienia – a wspólnie możemy zrewolucjonizować całą branżę. Jest to możliwe dzięki elektrycznym samochodom ciężarowym, które stanowią zrównoważoną i efektywną alternatywę dla tradycyjnych samochodów ciężarowych napędzanych paliwami kopalnymi. Dzięki zastosowaniu silników elektrycznych i akumulatorów eTrucki są w stanie zmniejszyć emisje, obniżyć koszty eksploatacji i zapewnić kierowcom ciężarówek cichą i komfortową jazdę.

Mercedes-Benz Trucks jest jednym z pionierów w dziedzinie rozwoju i wdrażania eTrucków, czym przyczynia się do tworzenia bardziej zrównoważonej i opłacalnej przyszłości branży logistycznej.

Content rotation battery

„Ciężarówki elektryczne to przyszłość.”

Content charged together

To, co zaczęło się jako projekt badawczy dotyczący alternatywnych paliw, obejmujący badanie możliwości napędów wodorowych i testowanie akumulatorów, teraz jest już rzeczywistością. W 2016 roku powstał nasz pierwszy prototyp ciężarówki z napędem elektrycznym. Kolejnym modelem był eActros 300/400, który już w 2021 roku trafił na drogi. Już niedługo eTrucki mogą stać się częścią nowego standardu w branży transportowej – a Ty możesz w tym uczestniczyć. Przyszłość jest elektryczna.

„2016. Rok powstania naszego pierwszego prototypu ciężarówki elektrycznej.”

Decyzja o przyszłości zaczyna się od zmiany tu i teraz. Wiemy, że zmiana może być wyzwaniem, ale jest ona również siłą napędową postępu i innowacji.

Dzięki integracji eTrucków Twoja firma może stać się jeszcze bardziej dochodowa i zrównoważona. Wspólnie możemy dalej rozwijać się i mieć pozytywny wpływ na przyszłość.

Content global change

„Ulepszenia nie powstają przez przypadek, lecz poprzez zmianę.”

Twój sukces jest dla nas ważny. Dlatego oferujemy naszym klientom zintegrowane rozwiązanie składające się z elektrycznych samochodów ciężarowych i odpowiednich usług, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb poszczególnych firm.
Od indywidualnych usług eConsulting po usługi specyficzne dla pojazdów elektrycznych – wspieramy Cię na drodze do celu.

Nasze eTrucki pomogą zmienić Twoją firmę na lepsze – a razem możemy sprawić, że branża transportowa stanie się jeszcze bardziej wydajna, dochodowa i zrównoważona.

Content charged for tomorrow

„Globalna zmiana zaczyna się lokalnie.”

Content partnership

W Mercedes-Benz Trucks mamy wielką wizję dotyczącą elektrycznych samochodów ciężarowych. Idzie ona w parze z naszym zobowiązaniem do wprowadzenia na drogi pojazdów neutralnych pod względem emisji CO₂ do 2050 roku.

Nie zdołamy tego jednak zrobić samodzielnie. Aby nasze działania przyniosły skutek, potrzebujemy Twojego wsparcia i współpracy. Wyruszmy więc w przyszłość z myślą o Twojej firmie, branży i naszej planecie: charged for tomorrow.

„Wspólnie podążajmy nowymi drogami.”

Chcesz zacząć od razu?

Chcesz zacząć od razu?

Skorzystaj z doradztwa już dziś.

Do formularza kontaktowego
W górę